СНПЧ А7 Чебоксары, обзоры принтеров и МФУ

1980 yılından beri faaliyetlerine devam eden firmamız kalite ve güveni birinci ilke olarak kabul etmiştir Yaptığımız işin ticari bir faaliyet olduğundan öte kurban ibadetine vesile olan bir iş olduğunun şuurunu taşımaktayız. Bu nedenledir ki; Kurban olup olmadığına bakılarak, sadece kurbanlık vasfını taşıyan hayvanlar kurban olarak kesilmektedir.

Kurulduğu yıldan bu yana sektörün öncü kuruluşlarından olmuştur. Kaliteyi kendisine birinci ilke olarak seçmiş olan şirketimiz, bugün alt yapısı ve tecrübesiyle kurban organizasyon konusunda her türlü ihtiyacını karşılayacak potansiyel ve kapasiteye sahiptir. Her türlü ihtiyacınız ya da ürünlerimiz hakkında daha geniş bilgi almak için bizi arayın.

Ankara’da ki bazı Cemaatlerin kurban ve adak ihtiyaçlarını karşılıyoruz ve tabiki diğer halkımızdan da binlerce müşterimize sağlıklı hijyenik bir ortamda veterinerler tarafından Sağlık Bakanlığı izniyle ETİMESGUT ADAKLIK ,ERYAMAN ADAKLIK,ÜMİTKÖY ADAKLIK,FATİH ADAKLIK şübelerimizle 365 gün hizmet vermekteyiz.

Adaklık büyükbaş ve küçük baş,
Kurbanlık büyükbaş ve küçük baş,
kaza beleya karşı kurban,
akika kurbanı,
şükür kurbanı,
bağış kurbanı,
satış hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız.

#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #140f10441 #020613191828